Akaryakıt Pompasında Gilbarco Farkı!

Gilbarco pompa/dispenser dünyada kendi piyasasında %60 Pazar payına sahip olan rakiplerine oranla ana dağıtımların daha fazla tercih ettiği kalitesi tartışılmaz bir ürün olarak gündeme oturmuş durumdadır. Türkiye distribütörü olan tora petrol pazarın büyümesinde önemli rol oynamaktadır.

pompa_tora_petrol

Gilbarco pompa/dispenserlar gerek görsel albenisi,  gerek opsiyonları , gerekse mekanik ve elektronik aksam konusunda kendini kanıtlamış diğer markalara oranla çok sık arıza yapmaması,  özellikle C metresinde sapma olmaksızın kalibrasyon hatası olmadan çok uzun süre sorun yaşatmadan çalışabilen “brody” si ile kanıtlamıştır.

Dünyada Shell ana dağıtım firmasının değişmez tercihi durumundadır. Türkiye’de Tora Petrol’ün özverili tutumu ve eğitim organizasyonları, Gilbarco pompaların kalitesinin kanıtlanmasında diğer ana dağıtımların da öncelikli tercihi olmasında önemli rol oynamaktadır. En önemlisi de satışında olduğu gibi servis ağının da Tora Petrol tarafından sağlanmasıdır. Çünkü yılların tecrübesi ve deneyimleri Tora Petrol AŞ.’ nin güven ve kalite anlayışını ana dağıtım firmalarına kabullendirmiş olmasının büyük rolü vardır. Bu da Gilbarco markasının Tora Petrol kalitesiyle birleşerek Türkiye’de büyük bir network oluşmasına kalite anlayışının akaryakıt istasyonları piyasasına kabullendirilmesini sağlamıştır.

gilbarco_frontier_tora_dispenser_pomps_akaryakıt_benzin_motorin_shell_bp_total_poas_socar_gulf_aytemiz_petline_tesisat_boru_benzinlik

Gilbarco’nun en son modeli olan Frontier dispenserlar Tora Petrol’ ün destekleri ve yoğun çalışmaları sayesinde ilk defa Türkiye’den  dünyaya tanıtılmıştır. Kalitesinin yanı sıra fiyat avantajı ile pazarda her geçen gün daha çok büyüyen piyasası olmasına rekabet ortamında daha etkili olacağını düşünürek tasarlanmıştır. Bu oluşumun meydana gelmesi Tora Petrol AŞ’nin servis ve satış organizasyonunda  verdiği güven sayesinde olmuştur.

FOR MORE NEWS, İNFORMATİON AND PRODUCT VİSİT OUR WEBSİTE:  http://torapetrol.com/

About the Author: admin